У військово-обліковому бюро Боярки розміщено інформаційні дошки ЦСПР
У рамках співпраці між Києво-Святошинським центром соціально-психологічної реабілітації населення та Військово-обліковим бюро м.Боярка 18 лютого 2020 року у приміщенні бюро було розміщено 2 інформаційні дошки. На цих інформаційних майданчиках спеціалісти ЦСПР регулярно розміщуватимуть актуальну для ветеранів інформацію.
Юрисконсульт ЦСПР Ольга Гоголь та соціальний працівник Оксана Скарженюк спільно з начальником бюро Володимиром Сікорським вже розмістили перші інформаційні матеріали.
Співпраця продовжується.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/03/yzobrazhenye_viber_2020-03-03_12-33-11.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/02/portret2.jpg)