Маріанна Душар відвідала Києво-Святошинський ЦСПР
27 листопада 2018 року Києво-Святошинський центр радо вітав Маріанну Душар, авторку блогу “Пані Стефа” (24 тис. читачів у Facebook, понад 1000 читачів/день на сайті), редакторку, письменницю. Зустріч відбулася в рамках проекту «Нам не байдуже-2», що фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку та реалізується за сприяння Товариства Лева.
Пані Маріанна поспілкувалася з працівниками Центру – психологами та соціальними фахівцями, які цікавилися тим, як правильно складати тексти, як презентувати групу психологічної підтримки так, щоб привернути увагу потенційних членів.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/11/kyrylenko-i-duchar2-550x433.jpg)
Окрема робота була проведена з керівником інформаційно-аналітичної служби Марією Кириленко, яка отримала фахові поради щодо ведення сайту ЦСПР, офіційної сторінки в Фейсбук, групи «Друзі ЦСПР. Боярка». Також фахівці з інформаційної роботи обговорили питання просування сайту та ще низку технічних проблем.
Маріанна Душар проаналізувала Інтернет-ресурси ЦСПР, досить високо оцінила рівень фаховості їх ведення, надала вкрай цінні рекомендації щодо їх оптимізації.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/12/den_invalidiv2.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/11/zatyshok2.jpg)