Екскурсія для родин ветеранів на День сім’ї
15 травня 2021 року до Міжнародного дня сім’ї спеціалісти Києво-Святошинського ЦСПР організували екскурсійну поїздку до парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Феофанія». Запрошені були родини ветеранів. На них чекала можливість насолодитись свіжим повітрям, природою парку, помилуватись Храмом Свято-Пантелеймонівського жіночого монастиря, відвідати Святі джерела, поспілкуватися між собою, краще познайомитись з іншими родинами.
Це було справжнє свято після останнього локдауну.
Родина – це найдорожче, що є у людини. Приємно у День сім’ї отримати душевний спокій, відчуття сімейного порозуміння та злагоди, радість від спільного відпочинку.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/05/zobrazhennya_viber_2021-05-17_17-29-45.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/05/mobilna_grupa.jpg)