Заходи ЦСПР для ветеранів 2-ї світової війни

9 травня 2019 року спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення провели святкову благодійну акцію «Доброго ранку, ветеране». Ветеранів 2-ї світової війни поздоровляли учасники АТО, які разом із спеціалістами ЦСПР завітали до осель ветеранів із квітами та солодкими подарунками. Також ветеранам було передано подарунки від Боярської міської ради.
Тих ветеранів, хто мав сили та висловив таке бажання, було доправлено до парку Перемоги в Боярці, де відбувалися офіційні заходи.
Автотранспорт для проведення акції було надано ветеранами АТО.
У парку Перемоги спеціалісти ЦСПР також провели безкоштовний майстер-клас із виготовлення символічних маків як символу пам’яті жертв 2-ї світової війни.
На виїзді працювали директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, заступник директора Анна Яценко, психологи Ольга Доманіна та Наталія Жанталай, соціальні працівники Катерина Кочуріна та Олеся Шніп.
Висловлюємо щиру подяку сім’ї Ковальових, ГО «Спілка учасників АТО Боярки» за солодощі для ветеранів 2-ї світової війни та учасникам АТО за надання транспортних засобів.


 

Ще за темою: