Заняття з першої допомоги від Червоного Хреста
9 квітня 2019 р. в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулося практичне заняття з першої допомоги. Заняття провів Володимир Мухін, інструктор з першої допомоги Товариства Червоного Хреста України. Заняття проведено в рамках співпраці з Білоцерківська міська організація Товариства Червоного Хреста України Цікаво, корисно, з гумором і з повноцінною практичною частиною. Докладніше…
Відеосюжет від Інформаційної агенції “Погляд”
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/06/novyny_250czspr.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/04/krylarti.jpg)