Як не стати жертвою домашнього насильника? Розпізнати його якомога раніше!
Марія КИРИЛЕНКО, Києво-Святошинський ЦСПР
Як не стати жертвою домашнього насильника? Якщо коротко – розпізнати його якомога раніше! У нашій попередній статті ми запропонували читачам короткий огляд видів домашнього насилля (психологічне, економічне, фізичне і сексуальне). Вкрай важливо також знати ті риси характеру, які провокують насилля. Але найважливіше – зуміти вчасно розпізнати людину, що схильна до сімейної тиранії. Кожен із нас, знаючи про характерні риси домашнього насильника, може вчасно застерегти і навіть уберегти від шлюбу з сімейним тираном свою подругу, доньку чи онуку… Далі – російською
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2017/10/den_pohylogo1.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2017/09/winner550_krug.jpg)