Кравчук Анатолій Михайлович
9 березня 2023 року поблизу міста Вугледар Волноваського району Донецької області від отриманих поранень, несумісних із життям, загинув житель Боярської громади Анатолій Кравчук.
Анатолій Михайлович Кравчук народився 7 вересня 1983 р. у м. Боярка, Фастівського району, Київської області. Навчався у Боярській загальноосвітній школі №3, яку закінчив у 2000 р. У 2013 р. закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури. Працював у приватній компанії інженером-конструктором.
До початку повномасштабного вторгнення в армії не служив. 24 лютого 2022 року став до лав роти охорони відділу №1 Бучанського РТЦК та СП. Служив стрільцем, помічником гранатометника. У лютому 2023 р. переведений до 72 ОМБр радіотелефоністом.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2023/04/lysenko-daniyil-tarasovych.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2023/02/zatyshok2.jpg)