Зустріч спеціалістів ЦСПР з ДБСТ родини Брагінець
18 вересня 2021 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбулася зустріч спеціалістів ЦСПР з вихованцями Дитячого будинку сімейного типу родини Брагінець з с.Бузова. Батьки Олексій та Єлизавета Брагінці виховують 13 дітей різного віку. Зустріч відбулася в рамках співпраці ЦСПР з благодійною організацією «Благодійний Фонд «Сузір’я Ангелів». Сім’ю супроводжували представники Фонду Дарина Манюгіна та Орися Шемчук.
У рамках зустрічі відбулася комплексна соціально-психологічна робота з дітьми та дорослими.
Спочатку відбулося дружнє чаювання і знайомство. Потім невеличкими підгрупами діти пройшли психологічну діагностику. Психолог Наталія Жанталай провела з дітьми діагностичні вправи за методиками піскової терапії та метафоричних карт.
Майстер-клас із валяння з шерсті провела фахівець із соціальної роботи Олеся Шніп. Старші дітки валяли лева, а менші – квіточки.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/242316408_183697257172239_3321753532924927647_n-800x600.jpg)
Мама й тато поспілкувалися з психологами, розповіли про непросте життя ДБСТ. Дорослі також мали змогу отримати фізичну реабілітацію в масажному кріслі.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/242298303_183697543838877_9211629432410215630_n-800x600.jpg)
У цей час діти грали в рухливі ігри в ігровій кімнаті і залюбки випробовували тренажери в кімнаті психофізичного розвантаження.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/242347259_183697210505577_495406454456189620_n-800x600.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-21_09-55-03-269.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/rada-veteraniv.-8.09.2021.jpg)