Дітям загиблих героїв вручили кулони-обереги «Батьківське серце»
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k2-800x534.jpg)
30 вересня 2021 р. на базі Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення відбувся зворушливий захід, присвячений вшануванню загиблих та померлих героїв російсько-української війни. Це спільний захід військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» та Києво-Святошинського ЦСПР у рамках проєкту Бойового братерства «Батьківське серце».
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k1-800x534.jpg)
Директор Києво-Святошинського ЦСПР Ангеліна Миколаївна Лахтадир готувала цей захід у тісному контакті з представниками військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Сергієм Миколайовичем Бачуріним, керівником проєкту «Батьківське серце», та Віктором Івановичем Очкуром.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k0-800x600.jpg)
На захід були запрошені родини загиблих та померлих учасників АТО/ООС. Дітям героїв вручили вишукані пам’ятні кулони-обереги «Батьківське серце» з викарбуваним іменем батька.
Участь у заході взяли представники військово-цивільної спілки «Бойове братерство України», представники міських рад Боярської та Вишневої територіальних громад, заступники міських голів Тетяна Кочкова та Олексій Поліщук, депутати міських рад.
Прозвучав Гімн держави у виконанні народного артиста, бандуриста Тараса Компаніченка, спільна молитва з військовим капеланом Димитрієм Присяжним, хвилина мовчання на вшанування тих, хто поклав своє життя за збереження територіальної цілісності нашої держави у боротьбі з російським агресором.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k7-800x1199.jpg)
Вірш «У пам’яті назавжди» зворушливо й щемливо виконав Назарій Антипов, вихованець студії «Сценічна мова та конферанс».
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k12-800x534.jpg)
Під час церемонії вручення кулони-обереги вручали: Сергій Бачурін, керівник проєкту, учасник бойових дій, полковник запасу; Ігор Дейчук, учасник бойових дій, полковник запасу; Віктор Очкур, член центральної ради партії «Республіканська платформа». Сім’ї загиблих отримали квіти від Вишневої, а солодощі – від Боярської міських рад.
Кулони-обереги отримали 14 дітей. Тим, хто не зміг приїхати, кулони будуть вручені вдома.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/k10-800x534.jpg)
Захід відбувся у дуже теплій невимушеній атмосфері. За чаєм багато спілкувалися, слухали пісні у виконанні Тараса Компаніченка.
Попереду наступний етап цього проєкту – закріплення «Хрещеного побратима» за дітками загиблих (за згоди родини).
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/batkivske-sercze.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/09/zobrazhennya_viber_2021-09-29_16-25-20-913.jpg)