Сім’ї ветеранів відпочивають у Карпатах
Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення організував відпочинок сімей ветеранів у Карпатах (с.Яблуниця, Івано-Франківська область). Це стало можливим завдяки благодійній організації «Благодійний Фонд «Сузір’я Ангелів». Організатор групи – психолог ЦСПР Ольга Доманіна, яка проводить з ветераними та членами їхніх сімей індивідуальну та групову психологічну роботу. Відпочинок проходить дуже насичено і надзвичайно цікаво: Яремче, Стежка Довбуша, водоспад, сувенірний ринок, вольєрний зоопарк, Полонина Перці, «перевернутий» будинок… Разом із ветеранами відпочивають також вихованці Дитячого будинку сімейного типу родини Брагінець з с.Бузова та їхні батьки.
І це лише початок відпочинку. Надалі буде не менш активно і драйвово. Заплановано ще один заїзд сімей ветеранів. Користуйтесь такою унікальною можливістю!
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/veterany_ii_svitovoyi-2021_2.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/10/sergij-pronyakin_sonyashnyky.jpg)