Акція “Доброго ранку, ветеране”-2021
Доброю традицією в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення стало проведення у Боярці акції «Доброго ранку, ветеране» до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щорічно спеціалісти Центру відвідують ветеранів Другої світової та вітають їх із святом.
Листівки з привітаннями, квіти, а цього року – ще й фотографії минулорічних зустрічей. Але головне – тепле спілкування, яке так цінують учасники бойових дій. Ветеранів вітали психологи Оксана Слєпова, Наталія Жанталай, Надія Величко та фахівець із соціальної роботи Олеся Шніп.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/05/vshanujmo_geroya5.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/05/vshanujmo-geroyiv.-boyarka.jpg)