Арт-терапевтичне заняття в рамках групи “Конверсія”
24 травня 2018 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) в рамках щотижневої кризової групи “Конверсія” відбулося арт-терапевтичне заняття на тему “Комунікації: особистісні і міжособистісні”. Почесним гостем ЦСПР та тренером була арт-терапевт Української Спілки Психотерапевтів Людмила Олішевська, ведучі групи – Надія Величко та Оксана Коннорова. Група “Конверсія” збирається в ЦСПР щочетверга, о 18.00.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/06/dzherela.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/05/den-rodyny-2018-2.jpg)