Літній відпочинок від YMCA Kyiv Peace Camp – ЦСПР. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення
Діти та молодь,  Діяльність,  Партнери, співпраця

Літній відпочинок від YMCA Kyiv Peace Camp

Уже третій рік поспіль Молодіжна громадська організація YMCA Київ проводить у Боярці насичену і цікаву програму літнього відпочинку для дітей Peace Camp. Цільовою аудиторією літнього табору Peace Camp є насамперед діти учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, напівсироти, діти з багатодітних родин та з сімей волонтерів.
15 волонтерів YMCA щодня працюють з дітьми за унікальною програмою, що спирається на найкращі міжнародні зразки.
YMCA Kyiv Peace Camp – це дитячий табір, спрямований на соціалізацію та особистісний розвиток дітей. Цей креативний простір не лише дарує задоволення та розвиває кожного учасника програми, але й формує відчуття єднання та приналежності до спільноти.
Ця особлива, нестандартна програма діє з метою організації ефективного безпечного відпочинку, пропаганди здорового способу життя, екологічної просвіти, розвитку комунікативних здібностей, творчої активності та вихованості; формування любові до Батьківщини та рідної природи. Програма з кожним роком вдосконалюється та розвивається – в 2017 році вперше табір матиме 2 зміни: більше 100 дітей зможуть відпочити і набути корисних знань та навичок у великій та дружній дитячій сім’ї.
Робота проводиться за двома основними напрямками: (1) соціалізація через творчість і командну взаємодію та (2) розвиток духу, розуму, тіла через гармонію з природою. Тож на дітей чекають цікаві тренінги, творчі майстер-класи, воркшопи, руханки, спортивні змагання, скаутинг та багато іншого.
Спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення провели велику підготовчу організаційну роботу:

  • Співпрацювали з виконкомом Боярської міської ради щодо комфортного перебування в Боярці волонтерів;
    Провели організаційні заходи з керівництвом та персоналом організації «Укрцентркадриліс», на території якої організовано Програма відпочинку.
  • Сформували персональний склад 2-х змін табору;
  • Зібрали інформацію про дітей-учасників Програми відпочинку;
  • Вивчили психологічний стан кожної дитини, її захоплення та уподобання;
  • Провели загальні збори батьків та індивідуальні співбесіди з ними;
  • Провели знайомство з волонтерами, які працюють з дітьми.

Перша зміна літнього табору Peace Camp добігла кінця. Під час дії програми діти стали учасниками воркшопів в ігровій формі на теми: «Побудова миру», «Права дитини», «Міжкультурне спілкування», «Чисте довкілля»; спортивних змагань та скаутських майстерень; майстер-класів з різних видів мистецтва: клоунада, аматорський театр, танці… На дітей чекали навчальні блоки, руханки, девоушени, йога, танці, флешмоби, пісні біля багаття… А ще були Дні скаутингу (орієнтування та медицина), День «навпаки», День вишиванки, Фестиваль кольорів…

Попереду не менш цікава та насичена друга зміна…

image_pdfimage_print