У ЦСПР підлітки набували комунікативної компетентності
Наприкінці березня 2018 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбувся тренінг з комунікативної компетентності для учнів 8-го класу Боярської гімназії (класний керівник – Галина Морозова). Тренінг для підлітків провела психолог ЦСПР Альона Горбатенко.
Під час тренінгу підлітки усвідомили значення спілкування для психічного здоров’я людини; відпрацювали навички ефективної взаємодії; навчилися знімати внутрішні бар’єри, що заважають ефективній комунікації.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/04/konferenciya3.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/03/15.jpg)