Волонтерська допомога
31 березня 2016 р. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення отримав суттєву волонтерську допомогу. Дев’ятеро працівників Відділу корпоративних питань і комунікацій компанії JTI, з якою Центр давно підтримує дружні стосунки, прибули, щоб допомогти у впорядкуванні приміщення. Молода завзята команда весело взялася за роботу.
Працівники JTI фарбували стіни конференц-зали, двері, мили вікна. Потім волонтерів пригостили смачним обідом, а за дружньою бесідою поговорили про свою проектну діяльність та добрі справи. До Центру завітали: Олександр Когут, Світлана Олексієнко, Андрій Фіта, Вадим Лиманський, Мар’яна Андрусяк, Анна Семенова, Світлана Пильнєва, Антоніна Юхименко, Василь Губарець. Дякуємо, любі друзі, за допомогу і за увагу до нашої діяльності
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2016/04/konf-2016_12.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2016/03/12896201_1115934705118963_1763620595_o.jpg)