Уряд затвердив порядок виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим зі строкової служби – ЦСПР. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення

Уряд затвердив порядок виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим зі строкової служби

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 р. № 185 було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби (далі — Порядок № 185).
Матеріальна допомога громадянам України, які звільнилися зі строкової військової служби, виплачується органами соціального захисту населення протягом місяця з дня взяття відповідної особи на військовий облік за місцем проживання.

Згідно з п. 4 Порядку № 185, така матеріальна допомога надається у розмірі:

середньої заробітної плати на день призову, але не нижче мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які працювали на підприємствах, в установах і організаціях);


мінімальної заробітної плати, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).
Військові комісаріати протягом 15 днів з дати взяття особи на військовий облік звертаються до органів соціального захисту населення з поданням про виплату матеріальної допомоги (за формою, наведеною у Додатку до Порядку № 185), до якого додаються подані заявником:

довідка з місця роботи про отримувану середню заробітну плату;
копія трудової книжки, завірена за останнім місцем роботи;
заява про перерахування матеріальної допомоги на рахунок у банку.
Обчислення розміру середньої заробітної плати здійснюється підприємствами, установами та організаціями відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100.

Порядок № 185 набуде чинності з дня офіційного опублікування.

image_pdfimage_print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *