Діти дзвонили ветеранам – Святим Миколаям з Боярки
Ми пишаємося тим, що ветеранська спільнота Боярської громади має своїх Святих Миколаїв! Ветерани – військовий лікар, Герой України, Кіборг Роман Бабич та ветеран та волонтер Сергій Пронякін – 19 грудня 2021 року працювали на гарячій лінії в рамках акції «Подзвони Святому Миколаю». Це масштабна акція, яку започаткували сімейний психолог Світлана Ройз та український бізнесмен та засновник Біосферної корпорації Андрій Здесенко. Автори проєкту прагнуть створити атмосферу свята й допомогти дітям щось розказати, попросити, почути особливі слова, які адресовані саме їм. За 5 годин роботи лінії Святі Миколаї прийняли 46558 дзвінків. Серед волонтерів – артисти, бізнесмени, ресторатори та багато інших бажаючих. Цього року, завдяки активній позиції психологині ЦСПР Оксани Слєпової до проєкту долучилися й ветерани Боярської міської територіальної громади.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2016/12/cspr-png-e1671534354449.png)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2021/12/268969055_4640700059357913_1003844745511465048_n.jpg)