Міфи про психологічну допомогу. 7.
Міф 7. Проблема не в мені. Немає сенсу звертатися до психолога, бо проблема в комусь з оточення, хто не готовий (не здатний) змінитися: родич-алкоголік, психічно хворий, некерований підліток, «токсична» колега, начальник-самодур, старенький в маразмі, ветеран з ознаками ПТСР…
Насправді: перед людиною не стоїть завдання «перевиховати» інших (це просто нереально), але завжди можна змінити себе, навчитися бути щасливими саме в цих конкретних умовах… І найчастіше ті, хто поряд, теж починають мимоволі змінюватися.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/05/za_i_proty220.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/06/11.jpg)