Наради в ЦСПР тепер відбуваються в форматі Zoom-конференцій
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/05/narada_czspr2.jpg)
Спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації та клієнти Центру без проблем призвичаїлись до нових умов роботи в умовах карантину через коронавірусну інфекцію COVID-19. Продовжуються звичні наради, що відбуваються, як і раніше, щовівторка під керівництвом директора ЦСПР Ангеліни Лахтадир. Тепер – у форматі Zoom-конференцій. 5 травня 2020 року відбулася чергова нарада, на якій кожен зі спеціалістів виступив з невеликою доповіддю, що стосувалася нових форм роботи. Фахівці ЦСПР радо ділилися набутим досвідом з колегами.
Також відбуваються тематичні Zoom-наради, до яких долучаються окремі групи спеціалістів. Гнучкість, вміння пристосовуватися до нових реалій – це свідчення компетентності адміністрації ЦСПР, професіоналізму спеціалістів і згуртованості колективу.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/06/cspr-png_mozayka.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2020/05/olga_drach.jpg)