Круглий стіл «Здорове довголіття і місто: можливості і перспективи»
6 червня 2019 року за ініціативи благодійного фонду «Єврейсько-українська соціальна ініціатива» (JUSI) у приміщенні Києво-Святошинський ЦСПР відбувся круглий стіл на тему «Здорове довголіття і місто: можливості і перспективи». Захід став можливим завдяки проекту “Сприяння соціальній активності жертв націонал-соціалізму шляхом підвищення спроможності спільнот літніх людей, сприяння міжпоколінському спілкуванню та залучення місцевих громад у малих містах Київської області “У колі друзів”, що здійснюється JUSI в рамках програми підтримки “Місце зустрічі: Діалог” ( TreffpunktDialog) ініційованої німецьким Федеральним Фондом «Пам‘ять, Відповідальність і Майбутнє»» EVZ Foundation. Докладніше
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/06/64574927_2269015889859687_265733182836441088_n.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/06/novyny_250czspr.jpg)