Треніг із розвитку комунікативних компетентностей в ЦСПР
8 травня 2018 відбувся тренінг «Розвиток комунікативних компетенцій» для учнів 6-го класу Боярської гімназії. Тренери – психологи Оксана Коннорова та Надія Величко. У тренінгу були задіяні практики усвідомлення, заземлення, відчуття свого тіла та його місцезнаходження в просторі. Велика увага була приділена розвитку навичок командної взаємодії, визначенню шляхів досягнення своєї мети. Були задіяні такі форми роботи, як робота в підгрупах, мозковий штурм, метафоричні карти, тілесні вправи.
Школярі проявили себе як розумні, зацікавлені, активні учасники тренінгу. Тренінгове заняття було корисним, інформативним та веселим.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/05/09.05.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2018/05/561fd4790b8f0434f38a2d58b6e25006.jpg)