Спеціалісти ЦСПР відвідали «Центр здорової молоді» в м.Боярка
8 лютого 2017 року психологи Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації Вікторія Мойсеєнко та Надія Величко разом із представниками Боярського міського патруля відвідали «Центр здорової молоді».
Цей заклад спрямовано на реабілітацію нарко- та алкозалежних. За допомогою таких центрів, в яких практикується індивідуальний підхід до кожного, досягається найбільший відсоток повного одужання. Спеціалісти ЦСПР познайомилися із умовами проживання у “Центрі здорової молоді” та методиками реабілітації, а також обговорили шляхи співпраці та координації діяльності.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2017/02/lw_1001029.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2017/02/16425266_1376715389040892_193335199_n.jpg)