Центр відвідали представники YMCA

Представники Філд групи з Швеції та Канади спільно з  Національним офісом YMCA завітали Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення.

YMCA0

Традиційно Центр співпрацює з багатьма громадськими організаціями, зокрема зарубіжними. Останніми роками тісна і плідна співпраця поєднує Центр з Міжнародною організацією YMCA, що є однією з найбільших молодіжних організацій у світі та нараховує близько 45 мільйонів молодих людей у майже 125 країнах світу. Спільна діяльність поєднує Центр з регіональними відділеннями – YMCA Київ та YMCA Боярка. В скарбничці спільних заходів – табори відпочинку для дітей та молоді (з числа переселенців та учасників АТО),  соціальні проекти, акції тощо.  На базі Центру проходять заходи та зустрічі волонтерів ГО з молоддю та громадою Боярки.

Директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир провела екскурсію Центром,  ознайомила зарубіжних гостей з основними напрямками роботи.

Спеціалісти центру Надія  Величко та Наталія Жанталай розповіли про специфіку роботи психолога, ознайомили з методиками роботи з учасниками АТО та їх сім’ями, переселенцями, іншими категоріями громадян. Найбільше запитань викликала піскова терапія, групові форми роботи, робота з сім’ями.  Керівник інформаційно-аналітичної служби Марія Кириленко розповіла про роботу служби та напрямки інформаційної роботи Центру.

YMCA20

За круглим столом обговорювались питання надання допомоги вимушено переміщеним особам. Печенюк О.П., президент ГО YMCA Луганськ, яка зараз перебуває в Боярці у зв’язку з подіями на Сході, розповіла про спільні проекти її організації та Центру. Перш за все – це надання гуманітарної допомоги переселенцям з числа незахищених. Вікторія Трофімова, президент YMCA Боярка,  продемонструвала іноземним гостям яскраву змістовну презентацію та прозвітувалась за рік діяльності.YMCA30

У жвавому невимушеному спілкуванні було розглянуто широкий спектр питань та конкретні напрямки подальшої співпраці.


 

Ще за темою: