Звіт за конкурсом соціальних проектів-2016 – ЦСПР. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення
Діяльність,  Партнери, співпраця,  Проєкти,  Соціальна активність

Звіт за конкурсом соціальних проектів-2016

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення виступає партнером громадських організацій Боярки в рамках Програми підримки громадських ініціатив та конкурсу соціальних проектів-2016.

Конкурс соціальних проектів-2016 подарував Боярці яскраві і корисні пропозиції. До строку офіційного завершення проектів (25 вересня) ще є час, але все одно цікаво, як просуваються роботи із втілення їх у життя. Тому до загальної уваги звіт про реалізацію 4-х проектів, що отримали фінансування від Боярської міської ради в рамках Програми підтримки громадських ініціатив-2016,  станом на 25 липня 2016 року.

«Шляхами Будаївських гайдамаків: військово-патріотична гра» (ГО «Рада волонтерів») – 5000,00 грн.Kemp2Реалізовано повністю. 9 липня 2016 року військово-патріотична гра була проведена силами ГО «Рада волонтерів» у співпраці з YMCA Київ та Центром соціально-психологічної реабілітації населення. Місце проведення – ліс навпроти Боярської ЛДС; кількість учасників – 60 дітей віком від 8 до 15 років. Вправи: смуга перешкод, топографічне орієнтування, канатна переправа, розбивка намету, екологічна відповідальність, медична допомога. Фотозвіт.  Сюжет в відеоновинах. 

«Арт-простір: облаштування літньої сцени в одному з парків Боярки» (ГО «Боярський простір») – 20000,00 грн.KarkasЛітня сцена будується. Зварено металеві каркаси, закуплено всі будівельні матеріали, обробляється покриття. Фінансування Боярської міської ради, на жаль, не покриває всі потреби на виготовлення та розміщення літньої сцени. Але ГО «Боярський простір» подала та виграли додатковий міні-грант від British Council Ukraine (в рамках проекту “Активні громадяни”), що дозволить зробити для сцени накриття. Урочисте відкриття сцени відбудеться в Парку Перемоги 13 серпня в рамках фестивалю ‪СерпеньFamilyФест‬. Протягом дня сцена працюватиме як майданчик для презентацій різноманітних творчих студій, колективів, секцій та гуртків, що діють на території міста. А ввечері на боярчан чекатиме особливий сюрприз, якого (як обіцяють організатори) в місті ще не було. Проект реалізується у співпраці з ГО “Центр розвитку громад”.

  • «Боярка історична: створення трьох інтернет-ресурсів з історичної тематики» – (ГО «Контактер») – 10000,00 грн.BitСтаном на 25 липня 2016 року проект знаходиться в стадії реалізації. Проект реалізується у партнерстві з ГО “Центр розвитку громад” та Києво-Святошинським центром соціально-психологічної реабілітації. Технічні роботи майже завершені, Інтернет-ресурси працюють в режимі тестування. Ознайомитись можна за посиланнями:
    Сайт «Історія рідного міста» 
    Сайт «Вікі-Боярка» 
    Сайт «Вікі-Боярка. Депо» 
    WikiЗа проектом були також проведені наступні заходи: розроблялася концепція сайтів та їх структура; відбулася перша презентація сайту Вікі-Боярка та практичні заняття з її наповнення для членів Боярського історичного товариства; розпочався процес наповнення сайтів базовою інформацією, вирішені питання з доменними іменами та хостингом (у співпраці з Києво-Святошинським ЦСПР).

«Лісовими стежками: облаштування пілотного лісового екскурсійно-туристичного маршруту» («ВелоБоярка») – 15000,00 грн.Tropa_Zhyginasa!У рамках проекту відбуваються наступні роботи: обстеження перспективних маршрутів; прокладання маршруту стежок за допомогою GPS; інспектування потенційного туристично-рекреаційного масиву з метою уточнення наявного стану; робочі наради; консультації. Проект реалізується у партнерстві з ГО “Центр розвитку громад”.

Додатково повідомляємо, що громада Боярки збирає пожертви на проект «Дума про вчителів: завершення фільму про поета-дисидента Івана Коваленка» (ГО «Центр розвитку громад»), що не отримав фінансування в рамках конкурсу соціаьних проектів. Питання часткового фінансування завершальних робіт із створення фільму вирішується також і в Боярській  міській раді.

image_pdfimage_print