Заняття з профілактику булінгу для учнів Боярської ЗОШ №2
11 лютого 2019 р. спеціалісти ЦСПР Тетяна Бондаренко та Екатерина Кочурина провели тренінгове заняття з профілактики булінгу для учнів 3 класу Боярської ЗОШ №2. Докладніше…
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/02/mylo1.jpg)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/02/olga-drach-75x75.jpg)
11 лютого 2019 р. спеціалісти ЦСПР Тетяна Бондаренко та Екатерина Кочурина провели тренінгове заняття з профілактики булінгу для учнів 3 класу Боярської ЗОШ №2. Докладніше…