Урочисте відкриття «Пам’ятника героям» у місті Боярка – ЦСПР. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення
Ветеран у громаді,  Діяльність

Урочисте відкриття «Пам’ятника героям» у місті Боярка

  4527 березня 2017 року працівники Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення взяли участь в урочистому відкритті «Пам’ятника героям». Цим монументом увіковічено пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих учасників АТО. Цього весняного, трохи суворого і прохолодного дня в парку Перемоги зібралося більше сотні гостей та жителів міста Боярки, щоб взяти участь у відкритті пам’ятника, покласти квіти та привітати наших мужніх героїв із нагородами.

44r45

До Боярки завітали голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, які разом із міськими головою міста Боярки Олександром Зарубіним урочисто відкрили пам’ятник героям.

54

Освятив новий меморіал священик, настоятель Свято-Покровської парафії УАПЦ м. Боярка Дмитро Присяжний.

226

Учасника АТО – боярчанина Юрія Васьковського було нагороджено «Знаком пошани» від міністра оборони України. Також були нагороджені грамотами та подяками від голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації, голови Києво-Святошинської районної ради та міського голови боярські волонтери Юлія Апостолова, Наталія Долгова, Любов Лавриненко та учасники АТО.

DSCN0541 У виконанні вихованців Боярського центру дитячої творчості «Оберіг» пролунали чудові патріотичні пісні, а юний декламатор, лауреат численних читецьких конкурсів Назар Слєпов потішив присутніх професійним читанням патріотичних віршів.

DSCN0584

Даний захід має важливу роль у патріотичному вихованні молоді міста Боярки, а також стверджує важливу істину – «Герої не вмирають». Ми повинні пам’ятати тих мужніх хлопців, що віддали своє життя заради нашої України та нас, заради нашого майбуття.

image_pdfimage_print