Літній табір  YMCA Kyiv Peace Camp: хроніка подій

Для тих, хто не зміг стати учасником цього неймовірного таботу – коротка хроніка подій, щоб хоч трохи уявити, яким насиченим та цікавим було життя у таборі.

День перший: Y-maps
Лідери – готові! Кемпери – готові!  “Ymca Kyiv Peace Camp” офіційно розпочато.
Перший день табору пройшов під назвою “Y-maps”. Усі отримали карту та паспорт мешканця “Y-town”, створили сім’ї, облаштували свої домівки, створили затишок, розробили правила. Було створено 6 нових таборових сімей “Італьяно”, “220 Вольтовичі”,”Динаміт”,”Дедпульченки”,”Феніксовичі”.
А фіналом цього цікавого дня стала святкова програма відкриття Табору Миру та презентація його мешканців.

 День другий: Острів пригод
Другий день очолили скаути ‪ YMCA Kyiv. Зранку був девоушен, який надав усім сил та впевненості на весь день. А після отримання таємничої карти квесту  всі сім’ї направилися на пошуки пригод скаутськими шляхами. Кожна із сімей долали крок за кроком усі завдання лісових мешканці, які зустрічалися на шляху, займались «цукерколовлею», відгадували цікаві загадки, грали в ігри, а найголовніше – будували велику дружню команду.

 День третій:  День професій

День розпочали з руханки та девоушену від найстаршої сім’ї “Дедпулченки”, які допомогли нам зрозуміти, що, незважаючи на те, що ми всі різні, – ми одна велика дружня сім’я.  Заряджені тілесною та духовною енергією, всі жителі Y-містечка відправилися на роботу в майстерні: арт, охорона навколишнього середовища, права людини та флорбол.
Після важкого робочого дня на всіх очікував цікавий “freebies”, де кожний охочий міг обрати собі діяльність за інтересами. А під кінець таборового дня відбулася презентація професій жителів “Y-town”.

День четвертий: День Дружби Народів.   

Основною активністю дня стала велика табірна гра “Capture the flag”, де кожен кемпер мав змогу використати набуті навички командної гри та стратегічного мислення. Здоровий спортивний запал та командний дух об’єднали всіх спільною метою, а перемогла, як це і годиться, – дружба.

 День п’ятий: День навпаки.   

Відповідно до назви таборовий ранок стартував з вечірньої програми, де сім’ї обмінялися назвами, а лідери, передавши весь свій досвід, обрали з ряду кемперів собі заміну. Під час “freebies” творили з полімерної глини, спілкувалися на тему розбіжностей культур у Y-cafe, дивилися мультфільм та крутили поі.
Закінчився день девоушеном та руханкою, де у бадьорому настрої всі вітали один одного та бажали “Доброго ранку”(не забувайте – це ж «День навпаки»).

День шостий: День “Івана Купала”

Зранку завдяки девоушену ми дізналися як чхає слоник, а на воркшопі з екології навчилися саджати рослинки та доглядати за ними.   День провели відповідно до українських народних традицій святкування Івана Купала: плели віночки, грали в “Бобри”, а ввечері – співали, танцювали, водили хороводи з лісовими мавками та запалювали сімейний вогник затишку.

День сьомий: День цікавинок

 7-й день YMCA Kyiv Peace Camp був наповнений багатьма цікавинками: розпис тіла хною, настільні ігри, бодіарт, активності на свіжому повітрі та пізнавальні бесіди у Y-cafe з гостями з Італії та Німеччини.
На фінальній програмі сузір’ями талантів засяяв увесь табір. Кожен зміг проявити себе на сцені або підтримати своїх друзів у глядацькій залі.

 День восьмий: “День природи”

Цей день всі кемпери розпочали з цікавих майстерень: права людини, флорбол, цирк (поі), навколосвітня пригода, арт (хендмейд), охорона навколишнього середовища.
У другій половині дня загально таборовою активністю стала військово-патріотична гра, яка проводилася на місцевості. Діти здобули знання з основ туризму, топографічного орієнтування, першої домедичної допомоги та мали змогу застосувати їх на практиці.

День дев’ятий:  гала-концерт “Навколо світу за 9 днів”

На концерті всі кампери демонстрували набуті вміння, ділилися враженнями та згадували найкращі моменти, прожиті у дружньому колі.
За цей час всі вони стали однією великою родиною та зробили свій внесок у побудову миру на нашій планеті та у думках і серцях її мешканців.

За матеріалами сторінки YMCA Kyiv  у Facebook   


 

Ще за темою: