Зустріч в рамках співпраці ЦСПР та РЦСССДМ – ЦСПР. Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення
Діяльність,  Підтримка й турбота,  Партнери, співпраця

Зустріч в рамках співпраці ЦСПР та РЦСССДМ

7 вересня 2015 року відбулася робоча зустріч директорів Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Ангеліни Лахтадир та  Києво-Святошинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксани Мельниченко. Участь у зустрічі також взяла психолог ЦСПР Надія Величко, яка провела бесіди та опитування учасників АТО, які в цей час звернулися до Центру соціальних служб з питання виплати грошових компенсацій.

Робоча зустріч була присвячена питанням конкретизації формату спільних виїздів до сіл, санаторно-куротному лікуванню, мотивації до оздоровлення. Було заплановано спільні інформаційно-мотиваційні зустрічі, які спеціалісти Центру будуть проводити в різних населених пунктах району. Завдання спеціалістів Центру – сформувати запит учасників АТО та членів їхніх сімей на допомогу.

Надія Величко провела опитування учасників АТО в рамках соціального дослідження «Готовність учасників АТО до отримання психологічної допомоги».

image_pdfimage_print