Басалай Андрій Миколайович
Раптова смерть обірвала життя Андрія Басалая, слюсаря з ремонту устаткування теплових мереж котельні по вул. Соборності, 49-А.
Андрій Миколайович Басалай народився 24 липня 1978 року в м. Київ. Закінчив Київську ЗОШ № 279. Отримав спеціальність слюсар-сантехнік та електрозварювальник в СПТУ-5. Здобув вищу освіту в Національному аграрному університеті, отримав диплом магістра за спеціальністю інженера з охорони праці.
1996-1998 – проходив строкову службу в лавах ЗСУ.
У 2015-2017 роках безпосередньо брав участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
Трудову діяльність розпочав з 2006 року. Працював на різних посадах у ТЗОВ «Торговий дім «Вассма», ТОВ «Водостічні системи».
З 2018 року працював у КП «БГВУЖКГ». У колективі Андрія поважали як відповідального і дисциплінованого працівника. Він умів проявити ініціативу та знайти правильне рішення в питаннях, що стосувалися його професійної діяльності.
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2024/06/povidomyty-pro-korupcziyu-75x75.gif)
![](http://www.boyarka.cspr.info/wp-content/uploads/2019/02/olga-drach-75x75.jpg)