Спеціалісти Києво-Святошинського ЦСПР стали волонтерами Червоного Хреста України

25-26 травня 2019 року спеціалісти Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка) Надія Величко, Оксана Коннорова та Олеся Шніп на чолі з директором Центру Ангеліною Лахтадир стали учасницями Волонтерської Асамблеї Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Мета заходу – спряти стандартизації підходів волонтерського менеджменту та імплементації молодіжної та волонтерської політик в Київській ОО ТЧХУ. Волонтери з різних куточків Київщини пройшли низку сесій для підвищення свого волонтерського професіоналізму.Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України є постійним надійним партнером Центру соціально-психологічної реабілітації населення. Особливо тісна співпраця склалася з Білоцерківською міською організацією ТЧХУ та її головою Галиною Кожедуб. ЦСПР та Товариство Червоного Хреста об’єднали свої зусилля з метою реалізації державної політики у сфері психосоціальної допомоги демобілізованим військовослужбовцям та членам їх родин, вимушено переміщеним особам та іншим громадянам України, що найбільш потребують психосоціальної допомоги.
На засіданні Асамблеї говорили про підвищення рівня знань у сфері психосоціальної підтримки серед волонтерів, запобігання емоційному вигоранню, специфікацію послуг з надання психосоціальної підтримки, привернення уваги громадськості до потреб реабілітації учасників АТО, до розв’язання проблем учасників АТО та їх родин. Особливо цікаво було дізнатися про Міжнародне гуманітарне право та про роль волонтера Червоного Хреста.
Спеціалісти Центру поділилися досвідом роботи у наданні психосоціальної допомоги учасникам АТО, їхнім родинам, ВПО. Розповіли про найбільш ефективні форми роботи. Психолог Оксана Коннорова провела низку вправ на відновлення ресурсу. Був також час на планування подальшої співпраці.
Наприкінці роботи асамблеї спеціалісти ЦСПР Надія Величко, Оксана Коннорова та Олеся Шніп стали волонтерами Товариства Червоного Хреста України, про що уклали відповідні угоди.


 

Ще за темою: