Семінар для голів батьківських комітетів

1f504566
24 грудня 2015 року у Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відбувся семінар для голів батьківських комітетів навчальних закладів району на тему «Допомога батькам у виборі професії своїм дітям».

Психолог Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Величко Н.О. провела форум-театр «Батьки та діти, взаєморозуміння в сім’ї». Така інтернативна форма роботи зацікавила батьків і вони вузяли в ній активну участь. Мироненко А.О., голова районної асоціації батьків школярів обмінявся досвідом роботи у питанні проведення батьківських зборів.

898989

Перед головами батьківських комітетів навчальних закладів виступив голова ради об’єднання соціальних проектів «Отчий Дом» Корнійко Р. І., який розповів про педагогічний колектив закладу та його вихованців. Вихованці закладу презентували виступ на новорічно-різдвяну тематику.

Під час підведення підсумків семінару методист районного методичного центру Гончарук Т.В. зосередила увагу батьків на питанні безпеки життєдіяльності дітей під час зимових канікул.


 

Ще за темою: