Про роль конкурсів соціальних проектів у розвитку громад

Proekty2
9 грудня 2015 року в рамках курсу “Основи соціально-орієнтованого управління” до Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення завітали студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (факультет психології, спеціальність “Соціальна робота”, магістри 1-го курсу).  Разом із студентами була їх викладач психології Оксана Гарнець. Молодих людей гостинно зустрічала директор Центру Ангеліна Лахтадир. Під час екскурсії студенти побачили робочі кабінети спеціалістів, ігрову кімнату, творчу залу та кабінет фізичної реабілітації. Ангеліна Миколаївна розповіла студентам про специфіку роботи Центру та громадської організації «Центр розвитку громад», що діє на базі даного закладу. Після жвавого знайомства   керівник інформаційно-аналітичної служби, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Марія Кириленко розповіла студентам про роль конкурсів соціальних проектів у розвитку громад,  поділилася досвідом Центру у проведенні таких заходів.

Керівник інформаційно-аналітичної служби ЦСПР Марія Кириленко

Під час практичного заняття майбутні соціальні працівники мали змогу випробувати себе у розробці проектів. Їм були дані приклади проблем, які вони мали вирішити за допомогою соціальних проектів. Обидві команди продемонстрували високий рівень розуміння соціальних проблем та шляхів їх вирішення.  Proekty4

Proekty5

Proekty6У заключному слові Ангеліна Миколаївна подякувала майбутніх колег за візит та плідну працю. Студенти в свою чергу подякували спеціалістів Центру за теплу та змістовну зустріч. Молодь була приємно вражена високим рівнем роботи ЦСПР та досвідом роботи у сфері написання соціальних проектів. Ось відгук однієї із студенток Маргарити Войцехівської: «Ваш Центр  став для нас чудовим прикладом організації дієвої роботи в громаді, зразком управління соціальними процесами  шляхом реалізації соціальних проектів та загалом прикладом активної та плідної громадської діяльності. Приємно вражені якістю вашої роботи, гадаємо, що Центр може стати прекрасним плацдармом для реалізації студентських соціальних ініціатив. Дякуємо Вам за теплу дружню атмосферу, за високого рівня прийом, відданість ідеям добра та професіоналізм!»


 

Ще за темою: